* ELMA *ARMUT * AYVA * HASAT *ZAMANI

ELMA * ARMUT *AYVA  ÇEŞİTLERİ  HASAT ZAMANI EYLÜL AYINDA  MEYVE TOPLAMAK VE ALMAK İCİN KAYIT YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR KAYIT YAPTIRDIĞINIZDA ZAMANI GELDİGİNDE BİZ SİZLERE HABER VEREREK BAHCEMİZE DAVET EDECEGİZ !

rganik elma, çok besleyici bir meyve olduğu gibi vitamin açısından da çok zengin bir besindir. Elma içerdiği A, C, E ve B grubu vitaminlerin haricinde içerdiği kalsiyum, potasyum, magnezyum, fosfor, sodyum gibi mineraller sayesinde insan vücudu için çok faydalı bileşenleri bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda çeşitli organik asitler de elmada bulunmaktadır.

Organik Elma

OrganikGurmem olarak yetiştirdiğimiz tüm meyve ve sebzelerde dikkate aldığımız kriterler hiç değişmez. Organik yetiştirme tekniklerine bağlı kalarak yetiştirdiğimiz organik elma, koku, aroma ve tat bakımından sahip olduğu özellikler korunarak yetiştirilmektedir. Bazı elmaların dış kabuğunda ya da araya karışmış olan yapraklarda lekeler görülebilir. Bu tamamen organik elmaların yetiştirilmesinde ilaç kullanılmadığı, tamamen doğada yetişen meyveler olmasından kaynaklanmaktadır. Doğal elmayı alır almaz en kısa sürede tüketmenizi tavsiye ederiz.

Elma en çok sevdiğimiz, hatta kimi zaman en kolay erişebildiğimiz meyvelerden biri olmuştur. Günümüzde eskisi kadar yaygın olmasa da elmaya dalmak diye bir gerçek var… Dilimleyerek ya da ısıra ısıra yemekten büyük keyif aldığımız elmalar içerdiği besin değerleri sayesinde insan için en faydalı besinler arasında yer almaktadır. Pratik bir meyve olan organik elma, hafif mayhoş tadıyla hemen hemen her damak tadına hitap eden pratik bir besindir. Çeşitli içeceklerin yanında iyi gider. Tatlılarınızı süsler. Kurabiyelerinize seviye atlatır. En önemlisi tamamen organiktir.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Ürün görseline  göre mevsim ve türüne bağlı olarak değişiklik olabilir.

%d blogcu bunu beğendi: