Orğanik Bahcenize Hoş Geldiniz

Siz değerli tüketicilerimize en sağlıklı lezzetleri sunmak için bahçemizde zararlı mücadelesine yönelik tamamen doğal yöntemler ve biyolojik mücadele arıcılık yaparak döllenmeyi sağlıyoruz bahçemizde çok sayıda arı yetiştirişçiliği yapıyoruz.

Orğanik Doğal Sebze Çesitleri

KENDİ DOMATESİNİ KENDİN TOPLA

Yumuşak ağızda dağılan yapısıyla pembe domatesler kahvaltılarımızın en lezzetli sebzelerindendir. Kumluca’daki seralarımızda özenle ve sevgiyle yetiştirip büyüttüğümüz tazecik sulu sulu pembe domatesler sadece yemeklerinize ve kahvaltı sofralarınıza lezzet katmakla kalmıyor. İçerisindeki folik asit, A, C, E vitaminleri sayesinde diyabet, cilt problemleri, idrar yolu enfeksiyonları ve birçok hastalıktan korunmamıza yardımcı oluyor.

RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYIN

Tel:05077680532

Lavanta bahcesi oyaca

Bir dakika yayla diyarı değil miydi  oyaca deyince akla ilk gelen şey tabii ki de yayla ova olması. Ama oyaca artık ek olarak lavanta bahçesi ile de anılıyor. İlginç değil mi, bir oyacalı olarak bunu ilk duyduğumda ben de şaşırmıştım. Fotoğrafları gördüğümde ‘’Mümkün değil, dedim fakat gördüm inanamadım .

kendi meyveni kendin topla al

       bahcemizdeveyve zebze yetiştirme   faaliyetini sürdürmekte olup, yaz sezonunda kendi meyveni kendin topla şeklinde  elma armut ayva erik kiraz  Kiraz, Elma, Vişne, Şeftali, Trabzon Hurması vb. meyve; Domates, Biber, T. Fasulye, Patlıcan vb. gibi sebze satımı yapmaktadır. Faaliyet alanımız;

Randevu Almak İçin Arayın

Tel:05077680532

ZEBZE ÇEŞİTLERİ

Ekim ayında tohum alıyoruz. Mart ayının sonunda evimizin önünde serada yetiştirir daha sonra getirir tarlaya dikeriz. Ağustosa yakın domates çıkar ve ekimin sonlarına kadar hava şartları uygun giderse devam eder. Türkiye’nin her yerinden hatta yurt dışından buraya domates toplamaya geliyorlar. Çok memnun kalıyorlar hatta hayranlık içerisinde kalanlar oluyor. Dalından alıyor herkes. Çoluğunu çocuğunu getiriyor, bahçenin içerisine salıyor, bir ondan topluyor, bir ondan yiyor, en son tezgahta parayı ödeyip gidiyorlar

resim galerisi

Bahçemizde yetişen meyve sebze çeşitleri

Visit Us

WEB- SİTE : Erdoğan Usta,  tel:05077680532

%d blogcu bunu beğendi: