ankarada arı nereden alınır

ARI SATISIMIZ

(NOT ) MART AYINDA ARI SATIŞIMIZ VARDIR ÇITA HESABIYLA DEYİL KOVAN  MEVCUTU OLARAK SATILIR

NİSAN AYINDA  2019 yılı Arı satışıyapılır Arıları, 6-7-8-9 çerçeveli olarak verilir Ana arısı ise istemiş olduğunuz arının  ırkından olan o yılın ana arıları olur. Analar her yıl değişmektedir. 2019 yılı için alacağınız arıların ana arıları 2018 yılının anasıdır.

Çerçeve ölçüleri olarak   47,5*24 cm boyutlarındadır.

6Çerçeveli koloni şeklinde Arı: 6 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup 1 çercevesi bal polenlidir . FİYAT:

7 Çerçeveli koloni şeklinde Arı: 7 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup 1 çercevesi bal polenlidir . FİYAT:

8 Çerçeveli koloni şeklinde Arı: 8 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup 1 çercevesi bal polenlidir . FİYAT:

9 Çerçeveli koloni şeklinde Arı: 9 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup 1 çercevesi bal polenlidir . FİYAT:

 Çıtaların tamamı yavrulu  acık kapalı yavru 1-2 si kapak balı polenli olmak kaydi ile arılıktan teslim kutu  kovan şeklinde  satılabilir taşıma kolisi  teslim yeri ankara gölbaşı arılımızda yapılacak yüklü 30-40 kovan alımlarda adrese teslim edilir

ARI SATISIMIZ , Mart Ayının Son Haftası ve Nisan 15 arası İlk Satışlarımız Başlayacaktır Spariş Sıralamasına Göre Gönderim Yapılacaktır

Özel Yaptırdığımız kalın mukava kutularla kovan Şeklinde,  havalandırma olan kutularla satışı yapılacaktır

Yüklü Alımlarda Kapınıza Kadar Getirtiyoruz.

İRTİBAT TELEFONLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TEL:0507 768 0 532